Zabawa z nagrodami!!!

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie z nagrodami. Wystarczy oszacować jakie, Twoim zdaniem, poniósł koszty właściciel na ogrzewanie zaprezentowanego domu w okresie od września 2013 do września 2014.

Od dzisiaj do 31.01.16 r. bawimy się w wielkie zgadywanie:) Zasady zabawy są bardzo łatwe. Wystarczy podać w polskich złotych kwotę, jaką – Twoim zdaniem – wydał właściciel na opłacenie kosztów ogrzewania swojego domu.

A teraz kilka istotnych danych, które przydadzą się do oszacowania kosztów. Dom z roku 2009, lokalizacja Warszawa, ma 150 m2 powierzchni użytkowej. Zamieszkały jest przez rodzinę 4-osobową. Podstawowym źródłem ogrzewania jest kocioł kondensacyjny gazowy Vitodens 200-W o mocy nominalnej modulowanej 4,8-19 kW, z cylindrycznym palnikiem Matrix. Uzupełnieniem systemu jest kolektor słoneczny Vitosol 200-T z rur próżniowych typu heat pipe o powierzchni absorbera 3 m2. W domu zastosowano ogrzewanie podłogowe, funkcjonuje również kominek, używany dla przyjemności.

Dla 10 osób, które podadzą właściwą kwotę bądź najbardziej zbliżoną do kwoty kosztów przygotowaliśmy 10 fajnych niespodzianek. Czapeczki i rękawice z Pucharu Świata w narciarstwie klasycznym. 🙂

Zasady zabawy:

1. Szacujemy koszty i zamieszczamy koszty pod postem na FB informującym o zabawie.

3. Po zakończeniu zabawy 10 osób, które prześlą prawidłową kwotę lub najbardziej zbliżoną otrzyma od nas pucharowe czapeczki lub rękawice.

4. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż 10, o przyznaniu nagrody decyduje data zamieszczenia odpowiedzi pod postem na FB.

5. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez prywatne wiadomości na FB w celu zorganizowania dostawy czapek lub rękawic.

6. Rodzaj niespodzianki będzie przydzielony losowo do 10 wygranych.