Kotly.pl
Patronat:
Viessmann
Strona główna/ ABC Ogrzewania / Kotły

„Viessmann dla Ciebie” – nowy cykl filmów instruktażowych

Z myślą o swoich klientach firma Viessmann stworzyła cykl filmów instruktażowych „Viessmann dla Ciebie”, które ułatwią wszystkim użytkownikom urządzeń grzewczych ich podstawową obsługę.

Obsługa urządzeń grzewczych firmy Viessmann z założenia nie należy do skomplikowanych. Nie każdy jednak wie, jak zabrać się do zmiany ustawień kotła lub też wstrzymuje go obawa przed popełnieniem ewentualnego błędu. “Viessmann dla Ciebie” to cykl filmów instruktażowych dedykowany dla każdego użytkownika. Powstał on, by każdy z łatwością mógł nauczyć się obsługi i zmiany ustawień w urządzeniach grzewczych firmy Viessmann. Dzięki filmom każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie dokonać niezbędnych zmian w ustawieniach, dostosowując je do swoich potrzeb, co może skutkować nie tylko poprawą komfortu cieplnego w domu, ale też bardziej energooszczędną pracą urządzenia grzewczego.

Playlistę z dostępnymi odcinkami cyklu znaleźć można na kanale YouTube pod adresem:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLyhnIw7rPz1IDJ7bL7fIV3A87Ylf2BHMi

Co wtorek publikowany będzie tam kolejny odcinek serii, warto więc subskrybować kanał, aby być na bieżąco z nowymi filmami.

Tagi
filmy instruktażowe / filmy viessmann / instrukcja / jak ustawić kocioł / jak ustawić piec / kocioł gazowy / obsługa kotła / piec gazowy / urządzenia grzewcze / Viessmann / viessmann dla ciebie

Popularne

Uzdatnianie wody Co potrafi zmiękczacz wody?