Kotly.pl
Patronat:
Viessmann Aquahome
Strona główna/ Informacje z rynku

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla pompy ciepła VITOCAL 200-S

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o nagrodę rocznie startuje niemal 500 produktów. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane są przez jury pod względem innowacyjności, estetyki, ekonomiczności użycia oraz bezpieczeństwa dla środowiska.

Nagrodzona w tym roku Złotym Medalem MTP, pompa ciepła split typu powietrze/woda firmy Viessmann, oszczędza środowisko i koszty energii, wykorzystując ciepło zawarte w powietrzu atmosferycznym. Ta bezkonkurencyjnie najcichsza jednostka zewnętrzna tego typu, przystosowana jest zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Wysoki komfort obsługi zapewnia regulator Vitotronic z modułem Vitoconnect 100, umożliwiający zdalne sterowanie instalacją grzewczą za pomocą aplikacji mobilnej ViCare.

Warto zainteresować się urządzenim nie tylko z powodu wyróżnienia przez MTP. Pompa ciepła VITOCAL 200-S objęta jest bowiem programem „Ciepło z zimna”, w ramach którego firma Viessmann pokrywa koszty montażu i pierwszego uruchomienia pompy! To oznacza, że Klienci, którzy zdecydują się na promocję, zyskają nie tylko czas i i pewność, że wszystko się dzieje pod opieką fachowca, firma Viessmann gwarantuje również obniżony podatek VAT – z 23% do zaledwie 8% za oferowany pakiet! Oferta ważna od 01.02.2018 do 30.06.2018 r.

Więcej informacji na stronie: www.cieplozzimna.pl oraz u Partnerów Handlowych Viessmann.

Popularne