Kotly.pl
Patronat:
Viessmann
Strona główna/ Informacje z rynku

Złota Budowlana Marka Roku 2022 po raz 2. w rękach Viessmann

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Firma Viessmann już 2. rok z rzędu otrzymała wyróżnienie Złota Budowlana Marka Roku 2022 w kategorii: pompy ciepła.

Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz działających na terenie kraju generalnych wykonawców. Ranking Budowlana Marka Roku jest projektem badawczym o niezależnym charakterze. Tytuły przyznawane są na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Uroczysta Gala 18. edycji odbyła się w hotelu Windsor w Jachrance. Statuetki oraz tytuły i wyróżnienia przyznane firmie Viessmann odebrał Łukasz Sajewicz – „Jest to dla nas kolejne, duże wyróżnienie i docenienie naszej 30-letniej działalności w branży grzewczej. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem, że zmierzamy w dobrym kierunku i na pewno zainspiruje nas do realizowania kolejnych innowacyjnych projektów” – powiedział Łukasz Sajewicz, dyrektor ds. Klientów Strategicznych Viessmann.

 

Budowlana Marka Roku 2022 Viessmann

Popularne