Kotly.pl
Patronat:
Viessmann
Strona główna/ Informacje z rynku

Viessmann wyróżniony dwoma nagrodami!

Firma Viessmann została wyróżniona dwoma nagrodami – złotym Laurem Klienta 2022 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej oraz nagrodą United Nations Global Compact w kategorii Climate Positive.

Laur Klienta 2022

Laur Konsumenta/Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług. Firma Viessmann została wyróżniona tytułem: złoty Laur Klienta 2022 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej. Nominacja do tytułu to potwierdzenie czołowej pozycji marki Viessmann na rynku.

nagroda Viessmann

Nagroda United Nations Global Compact dla Viessmann

United Nations Global Compact to największa na świecie inicjatywa na rzecz zrównoważonego rozwoju i wspierania celów Organizacji Narodów Zjednoczonych. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy. Firma Viessmann została doceniona przez UN Global Compact za podejmowanie ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju w trosce o przyszłe pokolenia.

 

Popularne

Uzdatnianie wody Co potrafi zmiękczacz wody?