Klub Ambasadora Marki

W zakładce tej prezentujemy historie inwestorów, którzy zaufali marce Viessmann. W wywiadach dzielą się oni swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi eksploatacji systemów grzewczych bazujących na urządzeniach firmy Viessmann.

Klub Ambasadora Marki
2
13.11.2016 12:07

Tanie ogrzewanie z pompą ciepła

Razem z firmą Inside – wykonawcą systemów opartych na urządzeniach marki Viessmann odwiedziliśmy mieszkańcu Wielkopolski, którzy zdecydowali się na montaż energooszczędnych urządzeń grzewczych w swoich domach. Należy do nich m.in. Pani Aurela – właścicielka domu ogrzewanego pompą ciepła w Zalesowie koło Poznania.

2
13.11.2016 11:35

Korzyści z remontu

Razem z firmą Inside – wykonawcą systemów opartych na urządzeniach marki Viessmann odwiedziliśmy mieszkańcu Wielkopolski, którzy zdecydowali się na montaż energooszczędnych urządzeń grzewczych w swoich domach. O kosztach ogrzewania pompą ciepła rozmawialiśmy z Panem Arturem, właścicielem budynku mieszkalnego w Zalesowie koło Poznania.

1
13.11.2016 11:14

Dobra współpraca, czyli pompa ciepła, kocioł gazowy i fotowoltaika

Razem z Panem Piotrem z firmy Inside – wykonawcą systemów opartych na urządzeniach marki Viessmann odwiedziliśmy mieszkańcu Wielkopolski, którzy zdecydowali się na montaż energooszczędnych urządzeń grzewczych w swoich domach. Jednym z nich był Pan Marcin właściciel gospodarstwa rolnego we wsi Głębokie pod Gnieznem.

dsc02013
9.10.2016 17:30

Wymiana kotła węglowego z dofinansowaniem PONE cz. I

Razem z firmą Marel specjalizującą się w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych odwiedziliśmy mieszkańców Krakowa, którzy zdecydowali się na wymianę kotła węglowego na nowoczesne urządzenia grzewcze. Jednym z nich jest Pan Józef, który w krótkiej rozmowie wyjaśnia jakie kroki musiał podjąć, aby skorzystać z dofinansowania na wymianę urządzenia grzewczego i jaki kocioł zainstalowano w jego domu.

dsc02020
9.10.2016 17:20

Wymiana kotła węglowego z dofinansowaniem PONE cz. II

Razem z firmą Marel specjalizującą się w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych odwiedziliśmy mieszkańców Krakowa, którzy zdecydowali się na wymianę kotła węglowego na nowoczesne urządzenia grzewcze. W rozmowie z nami Pan Gerard wyjaśnia dlaczego zdecydował się na wymianę swojego dotychczasowego kotła i jakie urządzenia zainstalowano w jego domu.

dsc02022
9.10.2016 17:15

Wymiana kotła węglowego z dofinansowaniem PONE cz. III

Razem z firmą Marel specjalizującą się w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych odwiedziliśmy mieszkańców Krakowa, którzy zdecydowali się na wymianę kotła węglowego na nowoczesne urządzenia grzewcze. Jedną z osób, które skorzystały z dotacji na modernizację instalacji grzewczej był Pan Thomas.

Dom jednorodzinny na osiedlu Eko-Kamionka
12.09.2016 13:03

Rezydencje z gwarancją na tanią eksploatację

O rozważnym podejściu do budowy domów, korzyściach płynących z zastosowania nowoczesnych instalacji oraz kosztach utrzymania powstałych budynków opowiada w rozmowie z nami mgr inż. Janusz Karpowicz – pomysłodawca, projektant i realizator energooszczędnego osiedla rezydencji Eko-Kamionka.

DSC01912
11.08.2016 12:49

Przepis na niskie koszty ogrzewania, czyli dom z pompą ciepła i rekuperacją

O swoich wyborach na etapie wykonywania instalacji grzewczej oraz ich konsekwencjach w kosztach ogrzewania domu po 10 latach jego użytkowania opowiada Pan Artur, właściciel budynku jednorodzinnego pod Opolem.

DSC01899
11.08.2016 11:02

Termomodernizacja: sposób na nowoczesny stary dom

Państwo Król zbudowali swój dom w czasach komuny. Przez wszystkie te lata pomału modernizowali go. Niedawno zmienili system grzewczy, instalując powietrzną pompę ciepła. Co skłoniło ich do tej decyzji? Czy jest to zmiana na lepsze?

Pewny system ogrzewania domu
12.04.2016 21:04

Pewny system ogrzewania domu

Pan Piotr z żoną budując swój dom, poszukiwali najlepszego sposobu ogrzewania domu. Ich wybór padł na pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe. Postanowili zainwestować w taką instalację z nadzieją, że się zwróci. I nie pomylili się.

Zobacz nas Facebook Facebook Google + Google +Twitter Twitter