Forum Kotly.pl – odpowiadamy forumowiczom

Czyli, wpis w którym odpowiemy na niektóre „argumenty” naszych forumowiczów, dotyczące serwisu Kotly.pl.

W kolejnych wpisach (artykułach), odniesiemy się do konkretnych uwag forumowiczów dotyczących konkretnych rozwiązań, np. pomp ciepła – ponieważ dyskusja czasami „wymyka się” dobrym zwyczajom…

Przykładowa wypowiedź na forum – o pompach ciepła:

Propaganda sprzedających pompy….to cała prawda”;
sprzedają, więc muszą promować…”

Założeniem serwisu Kotly.pl jest mówienie o ogrzewaniu i nie tylko o ogrzewaniu, w sposób prosty i przystępny. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i że informacje te przydadzą się w praktyce.

Czy nam się to udało ? Każdy może sam ocenić – jesteśmy otwarci na wszelki uwagi i propozycje

[Zapraszamy do kontaktu tutaj]

Serwis Kotly.pl nie sprzedaje pomp ciepła, kotłów, ani żadnych urządzeń czy instalacji.

„Patron serwisu – Viessmann” – korzystamy z materiałów firmy Viessmann, pokazujemy rzeczywiste domy w oparciu o rozwiązania tej firmy, itd. – jako przykładowe, jako kierunki i możliwości jakie mają właściciele nowych jak i starszych domów. Dzięki temu, nie musimy zasypywać użytkowników naszego serwisu reklamami, a wszelkie informacje pozyskujemy z „pierwszej ręki”.

Dlaczego akurat Viessmann ? Bo jest to jeden z największych producentów i ma w swojej ofercie niemal wszystkie nowoczesne rozwiązania. Ale, przede wszystkim dlatego, że „duży” nie może pozwolić sobie na nierzetelne informacje. W przeciwieństwie do małych firm, które mogą mówić: „co tylko chcą”. To również można zauważyć w wypowiedziach na naszym forum…

W kolejnych wpisach odpowiemy na często powtarzające się wypowiedzi – dotyczące pomp ciepła, gdyż temat ten jest szczególnie ulubiony przez naszych gości.

Wszystkim obecnym na naszym forum dziękujemy za wpisy. Zachęcamy również do pozostania z nami i dzielenie się swoimi uwagami, pytaniami i przemyśleniami.